Obrtnička komora Istarske županije potpisala je sa Nastavnim Zavodom za javno zdravstvo Istarske županije aneks sporazuma o poslovnoj suradnji kojim se za obrtnike, članove Obrtničke komore Istarske županije osiguravaju povoljnije cijene testiranja:

Bris nazofarinks/ždrijelo PCR COV-2 po cijeni 375,00 kn

Bris nazofarinks/ždrijelo antigenski test COV-2 po cijeni 100,00 kn

Povoljnije testiranje obrtnici, članovi Obrtničke komore Istarske županije ostvaruju pri Zavodu za javno zdravstvo Istarske županije, Nazorova 23 u Puli. Radno vrijeme obavljanja testiranja: svaki dan osim nedjeljom PON – PET u 11:00 sati po prethodnoj najavi. SUB 9:00 sati po prethodnoj najavi. Prethodna najava je obavezna na mail: covidtest@zzjziz.hr ili +385 99 529 8222. Najavu je potrebno izvršiti pravovremeno radi ograničenog broja dnevnih testiranja. Rok i način dostave rezultata: u roku od 24 sata na e-mail adresu.